AllTech-FEST 2018

Malý festival pro velkou pohodu...

Špinaví Lůzři:
backyard-bluess

WYRTON:
bluegrass

MÍCHAČKY BETONU:
rockový nářez...


Kdy:
pátek 18.5. od 17:00 hodin
Kde: v Týnci nad Sázavou, Hotel Týnec 
Vstupné: předprodej 200,- Kč, na místě 250,- KčJak rezervovat vstupenky v předprodeji: pošlete nám e-mailem objednávku na vstupné, uveďte počet vstupenek, své jméno a příjmení, Vaší e-mailovou adresu. Kompletní objednávku odešlete na tuto naší e-mailovou adresu: admin.praha@alltechsro.cz

Do dvou pracovních dnů Vám pošleme rezervaci na uvedený počet vstupenek s jejich registračními kódy, celkovou částkou k úhradě a variabilním symbolem k provedení platby. Platbu proveďte bezhotovostně do 48 hodin od obdržení platebních údajů bezhotovostně, do poznámky pro příjemnce platby uveďte registrační kódy vstupenek. Po přijetí platby Vám zašleme potvrzovací e-mail s uvedením registračních kódů zakoupených vstupenek. Případně můžete platbu provést hotovostně v pražské pobočce firmy.
Na místě při vstupu se prokážete výtiskem potvrzovací zprávy s uvedenými registračními kódy jednotlivých vstupenek. Pro případ pochybností vezměte doklad o provedení platby nebo potvrzovací e-mail se správnými registračními kódy. V případě nejasností se zakoupením vstupenek nám neváhejte zavolat na tel 721 400 404 nebo 241 400 978.
Upozorňujeme, že jakékoliv doklady bez registračních čísel nebo s nesprávnými registračními čísly budeme považovat za neplatné a v takovém případě nebudete  na akci vpuštěni. 


Podrobnosti najdete zde: