bytové vodoměry

bytový vodoměr Maddalena TT-CD SD-RF s rádio modulem


ekonomické vodoměry Maddalena


Bytový vodoměr s rádiovým odečtem

Maddalena TT-CD SD-RF s rádio-modulem

Kvalitní jednovtokový suchoběžný bytový vodoměr se zvýšenou antimagnetickou ochranou

Záruka 5 let, tedy po celou dobu platnosti úředního ověření

Vodoměr Maddalena TT-CD SD RF vyhovuje všem zákonným normám platným v ČR a EU


Technické údaje shodné jako u vodoměru
Maddalena TT-CD SD plus

Vodoměr je navíc opatřen přípravou pro instalaci RF modulu pro rádiový odečet a rádiovou komunikaci.

Pokud nechcete hned platit za dodání rádiových modulů, objednejte samostatně vodoměr TT-CD SD-RF a rádiový modul můžete objednat dodatečně.

Provádíme výměny a montáž bytových vodoměrů a měřičů tepla, včetně rozúčtovacích služeb. Pracujeme kvalitně, zákazníci si pochvalují práci našich montérů v bytech.


Dvě varianty odečtů

 

1.        Klasický rádiový odečet bez nutnosti vstupu do bytu - přenosným terminálem z prostor domu nebo před domem.

Hromadný odečet se typicky provádí jedenkrát ročně. Odečtový terminál je možné také zakoupit.

Odečtový terminál je možné zakoupit a odečtená data nám zaslat k rozúčtování např. e-mailem.

 

2.        Dálkové odečty měřidel přes internet - lze doinstalovat přídavné USB modemy pro připojení měřidel k internetu. USB modem se instaluje jeden pro více vodoměrů (potřebný počet závisí na dosahu signálu a množství měřidel), a komunikuje s měřidly rádiem. Data jsou on-line přenášena na vzdálený server, kde se archivují a specielním softwarem zpracovávají téměř v reálném čase. Odečty je tedy možné provádět kdykoliv, stačí se jen připojit na příslušnou internetovou stránku a znát přístupový kód. Tak můžete získat nepřetržitý přehled o všech měřidlech a okamžité informace o poruchách či mezních stavech je možné přijímat e-mailem nebo pomocí SMS zpráv. Tím se vyhnete nepříjemným překvapením, jako se to někdy stane na konci rozúčtovacího období při ročním odečtu.

Při měření spotřeby tepla monitorovacím systémem Maddeo, lze  také získat údaje o energetickém chování v bytech (přetápění, úniky vody,...) a tím navrhnout optimalizaci, která Vám přinese úsporu nákladů na vytápění a to až o 30%.

 

 

 Více informací  - ON-LINE systém MADDEO

 

Obě rádiové varianty odečtů lze také sjednotit s odečty indikátorů topných nákladů. Náklady na rozúčtovací služby mohou tak být nižší a v případě systému MADDEO budete mít nepřetržitou informaci o případných problémech.

 

Rádiové moduly Maddalena RFradiový modul k vodoměru Maddalena

Výhoda rádio modulů Maddalena RF – ušetřete peníze a neplaťte zbytečně dvakrát

Po uplynutí doby platnosti úředního ověření nemusíte s vodoměrem měnit zakoupený rádiový modul. Ten totiž není součástí vodoměru a nevztahuje se tak na něj povinnost ověření nebo výměny. RF modul je vybaven baterií s dobou životnosti 10 let, takže výměna baterie případně celého RF modulu bude potřeba až po 10 letech. Tím pádem při každé druhé výměně vodoměrů ušetříte více jak 50% peněz oproti konkurenčním vodoměrům, kde je rádiový vysílač součástí vodoměru a musíte jej proto měnit a platit vždy znovu.

USB Modem pro odečet měřidel Maddalena

USB modem pro odečet vodoměrů
AKCE: při objednání instalace min 61 ks bytových vodoměrů Maddalena s RF radio modulem a uzavření smlouvy na odečtové služby
pomocí systému MADDEO, Vám USB modem prodáme za 1,- Kč. Akce platí do odvolání.