o firmě, o nás, na čem stavíme


Posláním firmy AllTech s.r.o., je chytře navrženým a kvalitně provedeným vytápěním a regulací spotřeby tepla, zpříjemnit lidem život. S využitím prověřených fyzikálních principů a moderních technologií, pomáháme desetitisícům lidí každý den uspořit náklady na teplo, plyn, elektřinu a vodu. Vracíme smysl pojmu „řemeslná čest“, kvalitně a odborně provedenou prací šetříme lidem starosti i čas a tím jim usnadňujeme žít naplno.


Firma AllTech s.r.o. vznikla v září roku 2003, přičemž svojí činností navázala na aktivity firem svých zakladatelů v oborech měření a regulace, topenářství a vodoinstalatérství. Činnost firmy je postavena na těchto „základních kamenech“, které dohromady tvoří velice solidní základ pro Vaší spokojenost:


Základní principy:

Více jak 15 let zkušeností v oborech technologie vytápění objektů, elektroinstalace, měření a regulace průtoku a tepla a další

Spolupráce s renomovanými partnery
 - našimi partnery z oblasti subdodavatelů jsou ti, kteří pochopili, že Vaše spokojenost je základem další spolupráce

Spolehlivost vůči zákazníkům i obchodním partnerům - vždy splníme co slíbíme, víme totiž, že umíte ocenit čestné jednání

100% plnění sjednaných zakázek - k výsledkům naší práce se nemusíte vracet – udělali jsme ji tak, aby Vám sloužila bez problémů

Schopnost poskytnutí komplexní služby - Naši zákazníci vědí, jak je pro ně výhodné, jednat s jedním partnerem o větší zakázce, namísto složitého jednání s mnoha partnery o mnoha drobných úkonech. Zeptejte se proto, co dalšího Vám za rozumných podmínek můžeme nabídnout sami, nebo prostřednictvím svých ověřených subdodavatelů.

Zodpovědnost - naši zákazníci si již zvykli na náš zodpovědný přístup a automaticky ho vždy očekávají. My před problémy neutíkáme, my je řešíme.

Rozumné ceny - ceny našich produktů a služeb jsou vždy rozumné, odpovídají však jejich kvalitě. Za naší dobře odvedenou práci, si necháme dobře zaplatit. Výsledky ale vždy stojí za to. Naši zákazníci bývají překvapeni, čeho lze dosáhnout za příjemnou cenu. Nikdy Vám nebudeme slibovat, že jsme nejlevnější – ale všechno co Vám slíbíme, to uděláme kvalitně.

Poptejte nás a uvidíte……