měření průtoku a tepla

mokroběžné mechanické vodoměry s manuálním odečtem

úvodní strana / měření průtoku a tepla / produkty / bytové vodoměry / mokroběžné mechanické vodoměry s manuálním odečtem
Přesný neovlivnitelný vodoměr Maddalena TT-CD ONE TRP,
pro snížení doplatků za vodu, připraven pro rádio.


Snížíme Vám rozdíly oproti fakturačnímu vodoměru
, a tím zajistíme spravedlivé rozúčtování vody nebo Vám vrátíme peníze!Přesné neovlivnitelné vodoměry Maddalena, typ TT-CD ONE TRP, (PNV Maddalena) jsou nejpřesnějšími bytovými vodoměry na trhu (doloženo certifikátem od ČMI), ve své konstrukci nemají magnetickou spojku, nemají plastový klobouk, mají úpravu antivandal, jsou schválené dle nové přísné směrnice MID (2004/22/EC) a mají oddělené počítadlo od měřené vody (100% čitelné). Jsou určené pro snížení rozdílů a pro spravedlivé přerozdělení spotřeby vody v bytových domech...

Návod jak snížit rozdíl mezi součtem bytových vodoměrů
a patním vodoměrem,
a tím snížit doplatky za vodu, jsme pro Vás připravili
v následujících prezentacích:
 
 Hlavní odlišnosti, které Vám neposkytne ve všech bodech žádný jiný vodoměr na trhu:
 1. garantujeme snížení rozdílů jako jediný dodavatel vodoměrů na trhu nebo Vám vrátíme peníze
 2. schválen dle nové přísné legislativy, dle směrnice MID (2004/22/EC), a vyhlášky MZ č.409/2005
 3. nejpřesnější bytový vodoměr (výrazně přesnější než ostatní vodoměry), viz certifikát od ČMI
 4. nemá magnetickou spojku-100% antimagnetický a tím neovlivnitelný magnetem
 5. má oddělené počítadlo od měřené vody-100% čitelné počítadlo pro odečty
 6. úprava antivandal-odolný proti mechanickému poškození
 7. spolehlivost osvědčená 10-letým provozem v ČR
 8. připraven pro rádio komunikaci


Závěr: Je to vodoměr na přesné, neovlivnitelné měření a tím je určen pro snížení rozdílů a spravedlivé vyúčtování spotřeby drahé vody.

Informace
přesný neovlivnitelný vodoměr nemá magnetickou spojku – 100% neovlivnitelný magnetem – vodoměr maddalena tt-cd one trp nemá magnetickou spojku, a tak se nedá magnetem ovlivnit ani zastavit, má oddělené počítadlo od měřené vody.
Klasické antimagnetické vodoměry mají magnetickou spojku a i když mají jakoukoliv antimagnetickou ochranu, záleží pouze na síle magnetu, kterým vodoměr zastavíte!
 
Nejpřesnější měření v pásmu nízkých průtoků (rozběh, doběh, malé odběry-kapání) – vodoměr maddalena tt-cd one trp přesně měří cca 60 % z oblasti nízkých průtoků s tolerancí ±5%, které klasické antimagnetické vodoměry (metr.třída b) nejsou schopné měřit s tolerancí ±5% !
nejpřesnější měření s odchylkou ±5% – 12× užší toleranční pole s odchylkou ±5%  -  vodoměr maddalena tt-cd one trp má 12× užší toleranční pole s odchylkou ±5% než mají klasické antimagnetické vodoměry, dále pak měří s nejmenší dovolenou chybou !

Přesný neovlivnitelný vodoměr měří s odchylkou ±2% (sv) nebo ±3% (tv) pásmo, které je měřeno s ±5% – vodoměr měří s odchylkou ±2% (sv) nebo ±3% (tv) celé pásmo, které je u klasických antimagnetických vodoměrů (metr.třída b) měřeno s ±5%!
Přesný neovlivnitelný vodoměr má úpravu antivandal – vodoměr tt-cd one trp má tlakové nárazuvzdorné minerální sklo a konstrukci odolnou proti mechanickému poškození nebo zabránění měření mechanickým způsobem!
Ekonomické hledisko – vodoměr vychází z vodárenské konstrukce (přesnost, spolehlivost, odolnost).  přesnost, neovlivnitelnost, kvalita jsou parametry, které zajistí rychlou návratnost v průběhu 6–12 měsíců.
Spolehlivost je ověřena 10-ti letým provozem v ČR.


Skutečnosti, které byste měli vědět! Víte, že:
 • Platíte i za vodu, kterou jste nikdy nespotřebovali? Je to spravedlivé? Přitom stačí měřit přesným vodoměrem, který nelze ovlivnit, a tak nebudete platit za ostatní, jako doteď.
 • Každý rok platíte rozdíly ve spotřebě vody zbytečně? Je to spravedlivé? Vodoměry jsou poměrová měřidla, takže ten kdo vytváří rozdíl,platí menší díl a ti poctiví platí větší díl z rozdílu.
 • Klasické vodoměry měří v požadované toleranci až od 30l/h (metr.tř.b dle eec75/33), takže průtoky od 0 do 30 litrů/h jsou neměřené v zaručené toleranci nebo vůbec  – tím vznikají rozdíly.
 • Náměry na klasických vodoměrech se dají ovlivnit a úplně zastavit běžně dostupným magnetem (záleží pouze na síle magnetu) nebo mechanicky -  tím vznikají rozdíly.
 • Klasické „antimagnetické" vodoměry se dají úplně zastavit magnetem, protože mají magnetickou spojku, záleží pouze na síle magnetu – tím vznikají rozdíly.
 • Nežádoucí vzniklý rozdíl je rozpočítáván mezi všechny uživatele poměrem k naměřené hodnotě na bytovém vodoměru.
 • Ten kdo ovlivňuje, vytváří rozdíl a platí méně, protože má malý náměr na vodoměru a tak jeho spotřebu platí ostatní

Pozor na záměnu a klamavou reklamu

Vzhledem ke skutečnosti, že se na trhu začaly objevovat mokroběžné vodoměry, o kterých jejich dodavatelé tvrdí, že jsou stejné jako přesné neovlivnitelné vodoměry Maddalena, jsme nuceni Vás na tyto klamavé informace upozornit. Jednoduchým srovnáním konstrukcí a parametrů uvedených v typovém schválení (certifikátu) si ověříte, že tyto vodoměry stejné nejsou! Vodoměry Maddalena jsou třikrát přesnější a zároveň díky utěsněnému počítadlu je zajištěna stálá čitelnost. Tyto parametry levnější napodobeniny nesplňují! Jde o to, aby jste nebyli uvedeni v omyl. V případě pochybností nás kontaktujte, rádi Vám vše jednoduše vysvětlíme.

více informací zde: http://www.pozor-na-zamenu.cz/Parametry:

rozběhový průtok - 3-5 litrů/hod
zaručený minimální průtok - 12,5 litrů/hod
přechodový průtok - 20 litrů/hod
jmenovitý průtok dle EEC 75/33 - 1,5 m3/hod
NEJPŘESNĚJŠÍ bytový vodoměr - měří 60% neměřeného pásma
NEOVLIVNITELNÝ magnetem - NEMÁ magnetickou spojku
úprava ANTIVANDAL - odolný mechanickému poškození
teplota média - do 40°C pro SV, do 90°C pro TV
stavební délka, světlost - 110mm, DN15
bezdrátová komunikace - lze dodat s přípravou pro RF (rádio) komunikaci

Hledáte spolehlivou firmu na výměnu vodoměrů?

Chcete záruku odbornosti?

Chcete ušetřit za vodu?

 

Přijedeme, najdeme nejlepší možné řešení a zpracujeme vám seriózní cenovou nabídku. To vše ZDARMA!